• HAKKIMIZDA

  Beybi Plastik 1949 yılında İstanbul Maslak'da kuruldu. Türkiye'nin köklü ve güvenilir firmaları arasında yer almakta olan Beybi Plastik medikal eldiven ve medikal sarf malzemeleri olmak üzere iki ana ürün grubunda faaliyet göstermektedir.

  Dudullu İstanbul'da bulunan 45.000 m2 kapalı alanı ve Bursa Gürsu'da bulunan 9.000 m2 kapalı alanı ve 500'den fazla uzman personeli ile ülke ekonomisine hizmet eden Beybi Plastik, kendi sektöründe 1987 yılında TSE imalat yeterlilik ve 1996 yılında TS EN ISO 9002 kalite güvence sistemi belgelerini alan ilk Türk kuruluşudur.

  2004 yılına aldığı CE (Conformity of Europe) belgesiyle, güvenilirliğini uluslararası alanda da kanıtlayan Beybi ISO - 9001 ve ISO - 13485 belgeleri ile de sektöründeki öncü rolünü devam ettirmektedir. Bu yaklaşım ile, günün getirdiği ihtiyaçlara en son teknoloji, kalite ve servis ile cevap vermeyi hedefleyen Beybi, sürekli değişim ve gelişim ilkeleri ile özellikle insan sermayesine, müşteri ilişkilerine ve kurumsal çözümlere yatırım yapmaktadır.

 • MİSYON & VİZYON

  MİSYON

  Yüksek kalite standartlarında uygun ürünler sunarak, ülke ekonomisinin gelişiminde pay sahibi olmak ve müşteri memnuniyetini en iyi şekilde karşılamaktır.

  VİZYON

  Faaliyet gösterdiğimiz alanda tüm dünyada tanınmak, bilinmek, beğenilmek ve Beybi’yi global marka haline getirmektir.

 • İnsan Kaynakları Politikamız

  Şirketimiz; misyon, vizyon ve hedeflerine ulaşmasında; gerekli nitelikleri taşıyan ve gelişme yeteneği bulunan insan kaynağının kuruma kazandırılması ve sahip olduğu nitelikli personelin sürekli gelişimi ve motivasyonunun sağlanmasını esas alır.

  Şirketimiz çalışanlarının görevlerini en iyi şekilde yerine getirebilmesi amacıyla hazırlanan insan kaynakları genel politikaları, aşağıda özetlenen ilkelere dayanmaktadır:

  • • İşin gereklerine uygun ve kurumun beklediği yetkinlikte personel seçimini ve görevlendirilmesini gerçekleştirmek,

  • • Tüm personele yeteneklerini, mesleki gelişimlerini ve becerilerini kullanabilecekleri, geliştirebilecekleri ortam ve şartları sağlamak,

  • • Personele piyasa ve günün koşullarına uygun yeterli ücret ve diğer ek olanaklar sağlamak,

  • • Personelin kişiliğine önem vermek ve saygı duymak, maddi ve manevi hakların korunmasını gözetmek,

  • • Şirket kültürünü ve kurumsal değerleri benimseyen, etik ilkelere uyumlu personele sahip olmak,

  • • Personelin verimlilik ve karlılık ilkelerine bağlı olarak, maliyet bilinci içinde çalışmalarını sağlamak insan kaynakları politikalarımızdır.

  Eğitim ve Gelişim

  ELOR AKADEMİ

  Elor Akademi Misyonu/Vizyonu

  Elor çalışanlarının eğitim ve gelişimlerine katkı sağlamak; kişisel, yönetimsel yetkinliklerini en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen, onları sürekli geliştirirken performanslarını daha da güçlü kılmak için “Sürekli Gelişim” vizyonuyla yola çıkmıştır.

  Elor Akademi kendini, kariyerini ve hayatını geliştirmenin yanı sıra geleceğe de hazırlanmak isteyen tüm çalışanlarına, Türkiye’nin önde gelen eğitim şirketleriyle gerçekleştirdiği işbirliği başta olmak üzere, alanında öncü eğitmenlerle, iç eğitmenleriyle ve karma eğitim felsefesiyle güçlü, keyifli bir öğrenme fırsatı ve misyonu sunmaktadır.

  Liderlik Okulu

  Program Elor Holding yönetici ve yönetici adaylarının ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmıştır. Liderlik okulu eğitim programı yönetici pozisyonunda görev yapan çalışanlarımızdan bir yöneticiden beklenen tüm yetkinlikleri ve becerileri kazandırmayı ve uygulatmayı amaçlamaktadır.

  Yetenek Yönetimi

  Kurumun stratejileri doğrultusunda güçlü liderler oluşturmak amacıyla yüksek performansa ve potansiyele sahip yetenekli çalışanların keşfi, gelişimi, yedekleme yönetimi, liderlik gelişim programları, yetkinlik değerlendirme gibi faaliyetlerin kurum stratejileri ile kurumun ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanması, planlanması ve yürütülmesidir. Bu temel süreçler sonucunda oluşan organizasyonel yedekleme planı ile yetenekli çalışanlar gelişim programlarıyla desteklenmektedir.

  Satış Okulu

  Satış ekipleri için özel olarak hazırlanan gelişim projesinde; kurumun karlılığını artıracak zorlu ve önemli fırsatların kazanılmasında, satış ekiplerinin geliştirilmesi, yetkinleştirilmesi ve sonucunda satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi amaçlanmaktadır.

  Nasıl Başvuru Yapabilirim?

   Sizde sürekli gelişen ve kendini yenileyen bu yapıda yer almak istiyorsanız aşağıdaki linkler üzerinden açık ilanlarımızı takip edebilir veya insankaynaklari@elorholding.com mail adresi üzerinden özgeçmişinizi paylaşarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

  BEYBİ SANAYİ - Başvuru BEYBİ MEDİKAL - Başvuru

GRUP ŞİRKETLERİMİZ